Kargo ve Teslimat

200 TL ve üzeri alışverişlerinzde kargo ücreti ödemezsiniz.

Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmalarımız ile tüm Türkiye'ye teslim edilmektedir. Gıda ürünleri öncelikli ve hızlı teslimat güvencesi ile adresinize ulaşır.

Mesai günleri içerisinde saat 16:00 ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilecektir. Ürün teslimatları kargo firmalarının yoğunluk durumuna orantılı değişiklik gösterebilmektedir.

Ürünlerimize hasar gelmeyecek şekilde kargo paketlerimiz hazırlanmaktadır. Gıda ürünlerinde soğuk zinciri bozulmadan teslim edilebilecek ambalajlanma yapılmaktadır.

Hafta sonu siparişleri; Soğuk zinciri bozulmaması gereken gıda ürünler, kargo teslim süreleri göz önüne alınarak Perşembe 16:00 dan sonra ve Cuma, Cumartesi, Pazar, günü gelen siparişler haftayı takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilebilir. Siparişlerinizden sonra kargo süreleri kargo firması ile birlikte planlanıp tarafınıza bilgi verilecektir.

Örneğin; kargo taşıma süresi 2 gün olan bir kargo Perşembe 16:00 dan sonra ve Cuma günü kargoya teslim edilmez. Kargonun size ulaşacağı gün Pazartesi olacaktır. Yolda geçirdiği süreye Pazar günü kargo şubesinde bekleme ilave olcaktır.

Kargo taşıma süresi 2 gün olan bir kargo Cumartesi günü kargoya teslim edilebilir. Pazartesi bekleme yaşanmadan adresinize ulaşacaktır.

Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp : 0542 487 87 39

info@trakyagida.com